Fustana Elegant

Shitet nga: Kaltrina 09 Mar 22:36 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
FustanaFustane elegant nga brendet me te njohura boterore kryesisht nga Amerika
Materiali eshte shume i mire fustani eshte i ri me etiket nuk eshte i veshur po ashtu eshte shume i rahtshem sasia eshte e limituar
pagesa behet pasi te keni marr fustanin dhe pasi qe ta keni provuar
Andaj te interesuarit na kontaktoni ne numrin +38649451585 (VIBER PO NE TE NJEJTIN NUMER)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim