Fustana Elegant

Shitet nga: Kaltrina 09 Mar 22:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Fustane elegant nga brendet me te njohura boterore kryesisht nga Amerika
Materiali eshte shume i mire fustani eshte i ri me etiket nuk eshte i veshur po ashtu eshte shume i rahtshem sasia eshte e limituar
pagesa behet pasi te keni marr fustanin dhe pasi qe ta keni provua
andaj na kontaktoni ne numrin +38649451585
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim