Fustana elegant dhe te Bukur

Shitet nga: Kaltrina 09 Mar 22:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

185 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Fustan elegant nga brendet me tte njohura BOTERORE
Kryesisht AMERIKANE
fustanat jane te ri te paveshur dhe si deshmi kemi ETIKETEN
Materiali eshte i cilesis se larte te interesuarit le te lajmrohen ne numrin +38649451585 (VIBER PO ASHTU NE TE NJEJTIN NUMER0 sa me shpejte sepse interesimi eshte shume i madhe dhe sasia eshte e limituar
Pjesa ku po shihet fustani ne ngjyre te bardhe eshte kejt me GURE dhe shpina po ashtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim