Fustana nga Rrobaqepsia VLERA

Shitet nga: Rrobaqepesia "VLERA" Mitrovice 08 Nën 16:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Punojme fuastana dhe shallvare sipas porosive . Punimi i tyre behet ne menyre shume te mir dhe te kujdesshme ,punen tone do ta vlersoni edhe ju vete...
Punojm fustana per mbramje te matures me qmime te volitshme na vizitoni gjendemi ne mitrovic per ma shum na kontakoni ne tel044 330 125 Mob, viber 049 113 731 mob, viber 044 330 125 Flm per mirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim