Fustna Elegant

Shitet nga: Kaltrina 09 Mar 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Fustana elegant dhe t bukur nga brendet me
te njohura boterore kryesisht Amerikane
Fustani eshte i ri i pa veshur dhe si deshmi kemi edhe ETIKETEN
sasia eshte e LIMITUAR
Te interesuarit na kontaktoni ne numbrin +38649451585 dhe ne VIBER po ashtu
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim