Jakne per fmije

Shitet nga: Zamire 02 Dhj 01:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

21 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Jakne te Reja per vajza tri ngjyrshe per moshen 4,5 dhe 6 vjeçare. Transporti falas ne gjith Kosoven
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim