Jap me qera fustanin e nuserise nga kreatorja Zi..

Shitet nga: Valentina 20 Pri 08:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Fustani ka vleren 1100€,eshte punuar ne Shkup nga kreatorja Zijane Bakiu,korseti eshte i punuar me gure Swarowski dhe Biser,me te perfshihet vello(duvaku) dhe lulja e dores.Fustani eshte ne gjendje shume te ruajtur,eshte veshur vetem njehere.Numri eshte standard sepse korseti eshte me lidheza.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim