Maicë sportive L

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 19 Gsh 23:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
E ardhur nga Suedia..maicë sportive univerzale...E RE me madhesi L (çmimi 9€) dhe jap gratis kete kapelë me perikë( ADIDAS e re) shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim