Mont per femra me te plota i ri i pa perdorur

Shitet nga: Mont XXL per femra 12 Mar 01:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-   28 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Mont per femra i ri i pa perdorur
I ardhur nga suedia
per femra me te plota XXL
Model i ri i leht dhe i nxeht
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim