Veshèmbathje

Shitet nga: Nesa 09 Mar 18:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Fustanet tè cilat shiten dhe posedoj dhe mallè nga dyqani i sapombyllur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim