Veshje kombetare-pshollak per vajza apo nuse

Shitet nga: Anonim 17 Mar 12:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Pshollak per vajza te reja dhe nuse.
Te interesuarat mund te kontakotojne ne numrin 044492800

Gjendemi ne Mitrovic
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim