pallto ,kpuca dhe qanta

Shitet nga: flora 21 Mar 20:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

60 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për femra
Prsh te gjithve
kete gjera qe i shikon nuk jan te reja por jan pakez te perdoura edhe me qmim shum te lir prej 3 euro deri 60 euro nje pallto per Dama
Faliminderit Permirkuptim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim