U SHITËN..kèpuca pranvere..3 ditë→ 9,90€ nr.43

Shitet nga: 045407666 26 Pri 22:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
vetem 14€...shume te ruajtura...te ardhura nga Holanda...te lehta dhe komfore per kembe/ecje...shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim