4€..Patika te lehta univerzale (nga Suedia)

Shitet nga: viber 045407666 17 Qer 19:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
tè sapoardhura nga suedia,patika shummm te rujtne nr.41...te lehta dhe komode per ecje,vrap e sport..shih fotot !
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim