Atlete futbolli Adidas dhe Puma

Shitet nga: Agron 17 Jan 19:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Jane shume te mira atletet Adidas jane numer 40 ndersa ato Puma numer 38.Me thumba.

Adidas f50

Puma v5.10
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim