Highroad nr 37 dhe Diadora nr 37 originale

Shitet nga: cimi tel... 04 Nën 21:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes dy pal puma njerat jane te firmes Highroad nr 37 per djem ose femra,dhe tjetrat jane Diadora nr 37 per djem ose femra, janë te importuara nga jashte! Dhe nje Trenerkë per meshkuj ( Italia ) origjinale
per me shum shihni fotot

thirrni se ja vlen!

Çmimi:
Highroad 15 €
Diadora 15 €
Trenerka 10 €


Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim