Jakne dimri

Shitet nga: kastriot 13 Jan 18:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR   55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
shes Jakne dimri orgjinal e ardhun nga norevgjina,, e re dhe shumë e nxet per koh te dimrit, qmimi 30€ nr 049676063
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim