Kepuce Futbolli Nike

Shitet nga: Kepuce Futbolli 02 Mar 13:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Kepuce Futbolli Nike (Nike Hyperfuse Vapor Talon Elite Men's Football Cleats)

Kepucet kane ardhur prej Amerikes dhe jane shume pak te perdorura dhe jane pothuajse te reja.
Madhesia e kepucave eshte 44.5 mirepo jane te pershtatshme edhe per ata qe kane numerin e kepucave prej 42-44. Une vet i kam perdorur dhe jane shume te pershtatshme per te luajtur futboll dhe gjithashtu jane version origjinal i NIKE per futboll.

Qmimi online apo ne dyqanet e NIKE per keto lloj kepucash eshte teper i larte dhe une i ofroj me nje qmim shume te volitshem dhe te padiskutueshem.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim