Kepuce Original,dhe shum lire

Shitet nga: Jonj 03 Pri 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Kualitet i larte lekure , me lire ska
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim