Kmisha dhe qebe

Shitet nga: Kemajl 26 Shk 19:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

8 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes 10 qebe nga 8 euro si dhe kmisha per meshkuj nga 2 euro te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim