Llapqin te policis

Shitet nga: Liridon 10 Nën 21:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

80 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes nje par llapqin te policis te pa perdorura jan te modelit ma te ri dhe jan te qendrushme
Numer 42 jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim