PATIKE ME POROSI NIKE ADIDAS DHE FIRMA TE NDRYSHME

Shitet nga: blej onlline 16 Maj 12:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
POROSIT ONLLINE PATIKA TE NDRYSHME POROSIA VJEN NE GJITH KOSOVEN ME QMIME SHUM TE VOLITSHME
https://www.facebook.com/pages/Blej-onlline/1562888043972687
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim