PLLANIKA

Shitet nga: pllanika-puma 17 Mar 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

90 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten keto Pllanika , jane vetem 3 jave te perdoruara dhe keto puma te ardhura nga jasht...

Qmimi per Pllanika --- 90 euro. i kam ble 115 euro Nr.44-45
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim