Patika nr 42 dhe Orë dore made in Holand

Shitet nga: 045407666 11 Nën 11:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shume te ruajtura....Patikat nr.42 te markes se njohur "Springfield" ndersa ora e dores kopje e markes "Smith watch" me xham shume këndësh...dhe gurë vizëllues....precize dhe per çdo moshe...
→Patikat.....7€
→Ora....8€
Nese i merrni dyjat i jap per 9,90€....
viber s'kam!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim