Patike Nike mercurial

Shitet nga: Elmir 25 Shk 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Patiket jom t perdorta shiten urgjent .. Çmimi osht i fundit na komtaktoni n whatsapp dhe viber +38649342170
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim