Pllanika

Shitet nga: Lirimpllana 07 Shk 23:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

25 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
cokulla gore-tex jan shum te mir numiri osht 40 nuk jan shum te perdorne dhe nuk e leshojn ujin jan te qendrushme shum ...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim