Pllanika te policis

Shitet nga: Astrit 31 Tet 21:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Jane shum te rujtura dhe te perdorura vetem 1muj. Ne gjendje shume te rregullt.
Cmimi - Me Marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim