Puma Dhe Kopaqka

Shitet nga: Adem 15 Mar 18:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shes Puma Dhe Kopaqka te ardhura nga Germanya jon numra 36,37,38 dhe nipar kopaqka jan nr 43
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim