Puma

Shitet nga: Luli Tavnik 19 Gsh 16:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Pumat janë nga Firma "Adidas" janë nr:. 41/2 dhe janë Origjinale 101%
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim