Qizme Ushtarake Rezistente ndaj Zjarrit dhe Acidit

Shitet nga: Qizme 10 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

55 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten Qizmet JACKWOLFSKIN te sapo ardhura nga Usa Te reja . Jane prej modeleve te fundit te ketije brendi te njohur.(mjafton nje kerkim ne google dhe e shihni se qmimi i nje pale qizmeve te tila varion nga 160 deri ne 200 eu) Qizmet jane te pa pershkrueshme nga uji si dhe jane te paisura me shtresa ortopedike dhe antibakteriale.

Si de shiten Qizmet Ushtrake 100% Lëkurë si dhe shum kualitative . Qizmet jane shum pak te perdorura shiten per arsye se po me bien te vogla . Qizmet jane blere ne Prishtine me qmimin 180 euro . Jane shum te pershtatshme per dimer si dhe jane te porositura me shtresa ortopedike origjinale anti bakteriale . Per qdo informacion shtese kontaktoni ne numrin 049/568-655 .qmimi i Volitshem.
Flm per mirekuptim.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim