Qizme te lekures shum pak te perdorura

Shitet nga: Qizme 19 Tet 00:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

65 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Qizmet jane prodhim gjerman shum pak te perdorura si dhe jane ne gjendje te rregullte . po ashtu jane shum te pershtatshme per jete te perditshme . jane te nxehta per dimer si dhe nuk u deperton uji.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim