Shes Tak Qanta dhe Pallto Per Femra

Shitet nga: Liridona 19 Mar 08:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

120 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
SHes tri qanta me qmim 40 euro
4 Para Sandalle ose Taka 40 euro nr takave 38
1 Pallto 40 euro
Cmimi Komplet 120
nr. 049258774
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim