Shiten Micat dhe buksericat me shumic e pakic

Shitet nga: Bedi 12 Sht 20:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten Veshmbathje me shumice dhe pakice ( Maica ,Bukserica pizhame ) per Meshkuj ,Femra dhe Femije me nje qmime shum te volitshem
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim