Urgjent !!! Patika Salomon Origjinale numer 40.5..

Shitet nga: 045702710 20 Mar 07:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Shiten patika Salomon te reja vetem qe jan provo shum Te bukura dhe origjinale
Qmimi 50 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim