Veshembathje sportive

Shitet nga: wiber... 28 Qer 15:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
detajet.

verejtje: te gjitha jane origjinal te importuara nga jashte.

-puma rebook nr 37 per femra, 10 euro
-puma usa nr 37 per femra, 10 euro

fanela sportive

-fanele juventus M
-fanelle besiktas M

-fanelle duks M e kalter
-fanelle duks M e kuqe
-fanelle duks M jeshile
-fanelle per portier M
-fanelle per portier L
-fanelle per portier M


jane disa ngjyra..

poashtut dhe dy kemisha shume te mira,
jane te ushtrise gjermane.

risii zbritje fanelat nga 10 eu vetem 5 eu per cop, dhe pumat nga 15 eu ne 10 eu


ju mirepres
Me respekt
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim