adidas dhe aparat digjital

Shitet nga: adidas 31 Tet 20:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Puma te ardhura nga gjermania original jon nr 44
qmimi i pumav adidas 35
Fujfilm 14 mp 4 gb memori card ne gjendje te rregullt me usb mbushes i bateris vetem per 35 euro
Mundesi ndrrimi me samsung sony ericsson ose nokia
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim