pllaninka per dimier orgjinale shum t forta nr.38

Shitet nga: kepuc 03 Dhj 19:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

50 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
nuk e lshojn ujin shum t nxehta dhe t forta te perdorura shum pak dhe jan orgjinale firm numer 38
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim