u shitén..Patika Origjinale TIMBERLAND

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 12 Mar 00:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Te ardhura nga Eu...nr.44 patika origjinale TIMBERLAND(made in Vietnam) shih fotot e ka shtresën(extra)→ të butë mbrenda per këmbë...shume te ruajtura dhe te rehatshme... 22€
Viber 045 407 666
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim