u shitën,flm merrjep... nr.44 NIKE patika ...

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 09 Pri 14:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Veç 18€ patika NIKE AIR te sapoardhura nga Eu.te ruajtura shume dhe te pershtatshme per ecje,vrapim etj...jane nr.44...shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim