u shiten..14€ Këpucë të lehta nr.43 ½

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 12 Sht 00:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Te sapoardhura nga Suedia,kepuce te lehta me nr.pak me t'mdhaja se 43-shi..jane te markes se njohur europiane(origjinale→shih vulën GALLUS 14€)....teper t'rujtne dhe shume te lehta & te pershtatshme....shih fotot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim