u shiten,flm merrjep....Patika NIKE nr.40

Shitet nga: 045407666 23 Dhj 23:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Te ruajtura dhe shume te lehta..patika nr.40 NIKE made in Vietnam....shih fotot...çmim simbolik 9€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim