u shiten,flmmerrjep...→ patika NIKE +gratis kape..

Shitet nga: 045/407-666..Mitro. 16 Pri 16:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Për meshkuj
Te ruajtura dhe te ardhura nga Holanda,patika NIKE nr.43/44 kallupi,shume te pershtatshme dhe te rehatshme per ecje,sport etj...shih fotot veç 15€....made in Vietnam
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim