Kepuce

Shitet nga: xx 20 Dhj 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shes Kepuce apo bej ndrrim me ndonje veture
Ka kepuce te meshkujve dhe femrave.Kepucet jane nga lekura origjinal dhe jane ne seri 8 paleshe,numrat e kpc te meshkujve 40-44 kurse te femrave 36-40.Per informata me te hollsishme mund te me kontaktoni ne numrat e telefonit
044 173 822 049 815 510.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim