Pantolla nga gjermania MAC

Shitet nga: banesa 11 Pri 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 EUR   5 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
shiten pantollat elastik te ardhur nga gjermania me firmen MAC
me qmimin nga 5 EUR copa disa jan te reja disa te perdorura dhe veshen edhe nga meshkujt dhe femrat new style per me shum kontaktoni:049567943
VIBER +38649567943
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim