Shes pumat origjinAle

Shitet nga: Privat 18 Pri 21:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

30 EUR

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shes puma nike origjinale te ardhura nga gjermani dhe all star poashtu te atdhura nga gjermania dy palet jan numer 38 dhe jan shum te rujtne po thuajse te reja siq mund te shihen edhe ne foto qmimi per nike osht 30€ ndersa per all star 20€ qmimet nuk diskutohen kontakt vetem ne viber 044475332 ky numer vlen vetem per viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim