u shitèn..nr.42 patika made in Germany

Shitet nga: viber 045 407 666 17 Mar 23:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Prodhimet : Unisex
Shih fotot..shume te rujtne te ardhura nga Gjermania..nr.42..te pershtatshme per çdo moshe dhe aktivitet sportiv etj...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim