Shes Pula te katunit dhe knusin

Shitet nga: Rahovë 25 Shk 20:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shes 10 Pula te katunit, e 1 knus, pulat jane zogza, sapo kane filluar me bo veze.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim