Aparatura per qumeshtore

Shitet nga: Bujari 13 Dhj 16:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Shiten keto aparatura te prodhuara nga PIM Ltd. Bulgaria :
- 2 Kumore ( 1 e ftoht 2.5m me 3m dhe 1 e nxeht 2.5m me 1.5m)
- 2 Llaktofriz 1000 Litra
- 1 Paster
- 1 Kazan i qumeshtit 1000 Litra
- 1 Paketuese e jogurtit
- 1 Paketuese e qumeshtit ne kese
- 1 Korite e djathit
- 3 Pompa

Shiten komplet ose te ndara . Qmimi sipas marveshjes .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim