Aromë për Femra dhe Meshkuj Set

Shitet nga: BuRim Hajdini 12 Tet 22:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

73 EUR

Komuna: Mitrovicë
Nuk duhet vetëm të joshë, duhet të jetë pjesë e juaja
Si një stilist i modës ndërkombëtare Guido Maria Kretschmer ka krijuar për vite modë si për meshkuj dhe femra.
Moda është mjaft e afërt me njerëzit që e ndjekin atë. Por një look perfekt përfshin një aromë që nxjerr në pah personalitetin. Dhe çfarë mund tëjetë më e natyrshme se krijimi i një koleksioni të veçantë aromash për meshkuj dhe femra? Njësoj si në koleksionet e tij të modës gjendet shumë “Guido” në të dyja parfumet: elegancë plot stil, vëmendje ndaj detajeve dhe një frymë veçorie ndërkombëtare.
Me nënshkrimin e Guido Maria Kretchmer
Joshje delikate që ofron elegancë pa kufi – nga koka tek këmbët. Kompozimi me mandarina, trëndafila dhe vanilje i jep aromës nota joshëse dhe të ngrohta.
Një kompozim unik dhe i rafinuar. Notat mashkullore, freskia aromatike e bergamot dhe piperit e bëjnë
aromën të papërmbajtshme dhe sharmante. Ju do të ndjeni esencat e mrekullueshme, djegëse dhe të freskta në lëkurën tuaj.
Për të par katalogët klikoni www.blej.in ose na vizitoni në Mitrovicë, në ETC, lokali LR-së tel: 045/265-961, bëjmë furnizim me shumicë të produkteve nga LR-ja MADE IN GERMANY, si dhe kërkojmë bashkëpunëtor në shitjen e produkteve (doni të punoni dhe të jeni vet shef, këtë mundësi e keni vetëm më LR-n)
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim