Bicikletë

Shitet nga: Bashkim 02 Mar 17:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Mitrovicë
Bicikletë automatike e firmes Cersite ,model i fundit shum moderne ,e ardhur nga jashte krejt e re ,aspak e perdorur pa asnje defekt,me te gjitha pjeset si dhe ashtu e ka aklumatorin mbushes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim